Bizi Arayın: Servis,bakım,tamir ve montaj işlemleri için hızlı çözüm sunalım.

GARANTİ POLİTİKASI

Garanti Politikamız

Firmamız, sunduğumuz klima, beyaz eşya ve kombi hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu nedenle, hizmetlerimiz için aşağıdaki garanti politikasını sunmaktayız:

Garanti Süresi

Yaptığımız bakım ve onarım işlemleri için genellikle 1 yıl garanti veriyoruz. Garanti süresi, hizmetin tamamlanmasından itibaren başlar.

Garanti Kapsamı

Garanti kapsamında, işçilik ve kullanılan yedek parçaların kalitesi garanti altındadır. Eğer yapılan işlemler veya kullanılan parçalar nedeniyle bir sorun yaşarsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz bir şekilde çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Şartları

Garanti kapsamında olmak için, cihazların kullanım ve bakım talimatlarına uygun şekilde kullanılması gerekmektedir. Ayrıca, başka bir servis veya kişi tarafından yapılan müdahaleler nedeniyle oluşan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti Hizmeti Nasıl Alınır?

Garanti hizmeti almak için, arızalı cihazınızın faturasıyla birlikte bize başvurmanız yeterlidir. Yetkili servis ekibimiz, cihazınızı kontrol ederek sorunu tespit edecek ve gereken onarımları ücretsiz bir şekilde yapacaktır.

İletişim

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızın bir parçası olarak, garanti politikamızı şeffaf bir şekilde sunmaktayız. Garanti ile ilgili daha fazla bilgi almak veya garanti hizmeti talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Servis, Bakım, Tamir ve Montaj

Sakarya Servisi Hizmetleri

Bölgenize en yakın servis ağı, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale için buradayız. 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Ürünleriniz için servis, arıza,montaj ve bakım taleplerinizi hızlı çözüm sunuyoruz.

Sakarya Geneli Hizmet
Sakarya geneli tüm bölgelere hizmet verebiliyoruz. Geniş servis ağı ve uzman ekip.
Güleryüzlü Ekip
Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü Kombi servisi.
Ekonomik Fiyatlar
Kombi servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça aksesuar satışında kredi kartına taksit, bütçeye dost ücretlendirme.
Profesyonellik ve Deneyim
Sektörel deneyim, kendini geliştiren, Kombi teknolojisini ve yeniliklerini takip eden servis kadrosu.
Hızlı ve Yerinde Müdehale
Arıza taleplerinin alınması ile servis sürecini başlatan, kısa sürede adresinize gelerek yerinde hizmet veren Kombi servisi.
Zengin Yedek Parça ve Aksesuar
Bakımda ve onarımda orijinal Kombi yedek parçalarının kullanımı, uzun yıllar aynı performansta Kombi kullanım garantisi.
Aynı Gün ve Hızlı Servis
Beklemeye son, en yakın mobil servis ağımız bekletmeden aynı gün ve yerinde hızlı servis imkanı. Hemen randevu oluşturun.
Çağrı Merkezi Desteği
Sorunlarınızın tespiti ve doğru personelin yönlendirilmesi ve randevu oluşturulması süreçlerinde güleryüzlü çağrı merkezimiz.


Sakarya Servisi Bilmeniz Gerekenler

Sakarya Servisi , uzman servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir servisden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Hızlı Çözüm

04 4 Adımda Çözüm

1
01. Bizi Arayın
Kombi bakımı için telefon numaramız aracılığı ile bizi arayabilirsiniz.
2
02. Randevu Oluşturun
Uygun olduğunuz tarih ve saat için çağrı merkezimi aracılığı ile randevu oluşturun.
3
03. Gelmeden Önce Ararız
Randevu saati bilinmesine rağmen yola çıkmadan tekrar teyit için sizi ararız.
4
04. Yerinde Bakım
Uzman tekniksen ekibimiz Kombinıza gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapar. Testlerini gerçekleştirir. İşlem tamamlanır.
    ARA : 0(850) 3021573